Wortie dzięki wyjątkowej, precyzyjnej końcówce zamraża brodawki zwykłe i brodawki podeszwowe do rdzenia, zapewniając skuteczne ich usunięcie.

Kształt precyzyjnej metalowej końcówki Wortie umożliwia aplikacje dokładnie na brodawkę, unikając kontaktu z otaczającą ją, zdrową skórą, co sprawia, że zabieg jest bezbolesny.

Eter dimetylowy (DME), gaz, który po uwolnieniu chłodzi metalową końcówkę Wortie.

Wortie do usuwania brodawek i kurzajek jest bezpieczny dla dzieci, odpowiedni do stosowania od 4. roku życia.

Wortie zamraża poprzez precyzyjną metalową końcówkę, a siłę zamrażania można  kontrolować przez nacisk wywierany podczas aplikacji. Większy nacisk oznacza, że większa część metalowej końcówkę dotyka skóry i zamraża większy obszar.

Dzięki lekkiemu naciskowi kontakt jest zminimalizowany, co pozwala leczyć mniejsze brodawki z taką samą precyzją, komfortem i bezpieczeństwem.

W niektórych przypadkach może pomóc namoczenie brodawki w ciepłej wodzie przez kilka minut przed użyciem produktu Wortie, aby wspomóc penetrację zimna do zrogowaciałej skóry, która uformowała się nad nią.

 

Jeśli jednak konieczne będzie powtórne zastosowanie leczenia, to należy wykonać je po 14 dniach od poprzedniego użycia preparatu.

Pojemnik Wortie jest pusty jeśli po aktywacji metalowa końcówka nie będzie zimna. Wortie wystarcza na 18 aplikacji.

W ciągu 10 do 14 dni brodawka zwykła lub brodawka podeszwowa stopniowo zaniknie lub odpadnie, odsłaniając zdrową skórę.

Jeśli jednak konieczne będzie powtórne zastosowanie leczenia, aplikację należy wykonać po 14 dniach od poprzedniego użycia preparatu.